طراحی وب سایت


امروزه حضور پیوسته و پویا در فضای اینترنت برای کسب و کارهای مختلف و جذب مشتریان از این طریق یکی از ارکان اصلی توسعه فروش و افزایش مشتری است.اولین قدم برای دستیابی به این منظور داشتن یک وبسایت اختصاصی جذاب و پویاست که به سوالات مخاطبان و یا مشتریان شما پاسخ دهد و در حقیقت ویترین مناسبی برای کسب و کار شما باشد.
حتی رنگ بندی و محل قرارگیری داده ها برای جلب کاربر و مشتریان بسیارمهم و موثر است. با کمی بررسی درمی یابید که هیچ سازمان، کمپانی، شرکت و یا کسب و کار موفقی نیست که از یک وبسایت زیبا و قدرتمند برخوردار نباشد.از طرفی امروزه کوتاهترین راه برای کسب اطلاع از یک محصول و مقایسه با سایر محصولات مشابه مراجعه به اینترنت و جستجو در فضای آنلاین می باشد.
در نتیجه برای بدست آوردن مشتریان آنلاین و سودآوری بیشترو مطرح کردن نام و برند تجاری شما این اولین گام و مهمترین خواهد بود.دانش پرداز مهر با تجربیات متعدد خود در زمینه طراحی و اجرای وبسایت های مختلف، و همچنین در اختیار داشتن دانش روز و نیروهای طراحی خلاق و مبتکر، شمارا در رسیدن به وبسایتی قدرتمند و جذاب مشاوره و یاری خواهد داد.


انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی


در دنیای تجارت و تبلیغات امروزی،رسانه ها و شبکه های اجتماعی متعددی به وجود آمده و مورد توجه قرار گرفته اند و دنیای تجارت و تبلیغات را به گونه ای متحول کرده اند. اما با وجود همه ی این رسانه های نوظهور و تاثیرشان بر روی مخاطبان و تغییر و تحولات در عالم تجارت و تبلیغات، هنوز هم ابزراهایی نظیر تیزرهای تبلیغاتی و همچنین انیمیشن ها، مثل گذشته قدرت خودرا حفظ کرده اند.
تا جاییکه برخی معتقدند این روش تبلیغاتی( ویدئو مارکتینگ) همچون گذشته قوی ترین و تاثیرگذارترین متد تبلیغات و معرفی محصول است. به بیان دیگر علی رغم تغییر و تحول فراوان در دنیای تجارت و تبلیغات هنوز نمی توان روشی بهتر، مفیدتر و قدرتمند تر از ویدئو مارکتینگ را برای تاثیرگذاری بر رفتار مشتریان معرفی نمود.هرگز نباید نفوذ این روش را بر افکار مخاطب نادیده گرفت.
ما با سالها تجربه در زمینه ی تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن های کاربردی ، آموزشی و تجاری و همچنین امکانات حرفه ای در زمینه ی تولید تیزرهای ویدئویی و انیمیشن و داشتن افکار و ایده های نو در این راستا می توانیم با شما همفکری و مشاوره نموده و بهترین انتخاب را در جهت انجام تبلیغات ویدئویی شما ارائه نماییم.
ارائه ایده و طرح اولیه در مورد بازاریابی ویدئویی، خلق و ارائه سناریوهای خاص و تاثیرگذار، تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی، تولید انواع انیمیشن های تبلیغاتی با بالاترین کیفیت و متناسب با کسب و کار شما برخی از خدمات دانش پرداز مهر در این زمینه می باشد.


برنام نویسی و تولید اپلیکیشن های کاربردی( موبایل اپلیکیشن – ویندوز اپلیکیشن- تحت وب)


درحال حاضر با وجود تلفنهای هوشمند و دسترسی آسان به اینترنت برای اکثریت افراد جامعه، ممکن است که شرکت یا کسب و کار شما نتواند صرفا با داشتن یک وبسایت، آنگونه که باید و شاید رشد کند و مورد توجه قرار گیرد.ممکن است نتوانید بیشتر و بهتر از رقبای تجاریتان محصول یا خدمات را به مشتریانتان عرضه کنید.اینجاست که پای اپلیکیشن های کاربردی موبایل و یا ویندوز اپلیکیشن ها به میان خواهد آمد. شایان ذکر است که درصورتیکه کسب و کار شما اپلیکیشن ها در واقع همان نرم افزار های کاربردی هستند که ما به بصورت روزانه و مستمر از آنها بهره می بریم، چه در گوشی های همراهمان و چه در کامپیوترهای خانگی و شرکتی مان.
امروزه با وجود اپلیکیشن ها تقریبا هرکاری را می توانید در کمترین زمان بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی تان انجام دهید. از پرداخت آنلاین قبض ها و جابجایی های مالی گرفته تا تماس های صوتی و تصویری بین المللی.پیدا کردن بهترین مسیر در اوج ترافیک، یافتن نزدیکترین رستورانها و سفارشات آنلاین، خرید لباس و ملزومات و یا حتی پیدا کردن خودرو یا واحد آپارتمان مورد نظرتان.
همه و همه براحتی بر روی گوشی موبایل شما امکانپذیر خواهد بود.در چنین شرایطی دغدغه اصلی بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها این است که چگونه از این امکانات استفاده کنند تا از رقبای خود پیشی بگیرند ودراین ماراتن تجاری جایگاه مناسبی را کسب کنند.همانگونه که می دانید امروزه اکثریت تولید کنندگان و صاحبان مشاغل مختلف به این مسئله روی آوردند که کالا و خدمات خودرا از طریق این اپلیکیشن ها ارائه کنند و فروش خودرا توسعه دهند.
دانش پرداز مهر با سابقه ای درخشان در زمینه ی طراحی، ابداع و تولید انواع اپلیکیشن ها( mobile application- windows application-web application) بهترین ایده و کوتاهترین مسیر را برای رسیدن شما به اپلیکیشن اختصاصی تان در اختیارتان قرار خواهد داد.با تولید اپلیکیشن مختص کسب و کار خود، سرعت خدمت رسانی و ارائه محصول و حجم فروش خودرا افزایش دهید وسهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید.


بازاریابی و تبلیغات محتوای( محتوا محور)


امروزه با وجود تغییرات پرسرعت و مداوم در دنیای تبلیغات، مخاطبان دیگرمثل گذشته تحت تاثیر تبلیغات سنتی و مرسوم قرار نمیگیرند و به قولی نمی توان تنها به روشهای مرسوم تبلیغاتی بسنده کرد. درچنین شرایطی یکی از راههای موثر و مفیدبرای جلب توجه مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان بالقوه و بالفعل، استفاده از تبلیغات یا بازاریابی محتوایی است.
بازاریابی محتوایی ( محتوامحور) بطور کلی یعنی خلق وابداع محتوا و متن های مفید و ارزشمند مرتبط با کسب و کار شما به منظور جلب توجه مخاطبان و در نهایت تبدیل آنها به مشتریان محصولات شما.چنین رویکردی به لطف وجود شبکه های اجتماعی امروزی تاحد زیادی مفید و موفق خواهد بود چرا که شبکه های اجتماعی به سرعت منجر به ویروسی شدن( viral ) محتوای تولیدی شما و دست به دست شدن آن در سراسر فضای نامحدود اینترنت خواهند شد.ضمنا این امکان را به تولیدکننده محتوا می دهد که بصورت رایگان و با سرعتی باورنکردنی مطالب خودرا، پیش چشم هزاران و یا میلیون ها کاربر قرار دهد.
بازاریابی محتوایی ( محتوامحور) بطور کلی یعنی خلق وابداع محتوا و متن های مفید و ارزشمند مرتبط با کسب و کار شما به منظور جلب توجه مخاطبان و در نهایت تبدیل آنها به مشتریان محصولات شما.چنین رویکردی به لطف وجود شبکه های اجتماعی امروزی تاحد زیادی مفید و موفق خواهد بود چرا که شبکه های اجتماعی به سرعت منجر به ویروسی شدن( viral ) محتوای تولیدی شما و دست به دست شدن آن در سراسر فضای نامحدود اینترنت خواهند شد.ضمنا این امکان را به تولیدکننده محتوا می دهد که بصورت رایگان و با سرعتی باورنکردنی مطالب خودرا، پیش چشم هزاران و یا میلیون ها کاربر قرار دهد.
تبلیغات محتوایی غیرازاینکه کمک شایانی به بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو می کند و یا به بیان فنی ( در سئو سایت شما نقش زیادی دارد)می تواند بصورت مداوم شمارا در معرض دید مخاطبان قرار دهد و به آنها نیز امکان استفاده و بهره مندی از محتوای تولیدی شمارا خواهد داد.امروزه مصرف کنندگان بیش از پیش از دیدن و خواندن تبلیغات خسته شده و نسبت به آنها بی توجه و کم حوصله اند.بنابراین بازاریابی محتوایی می تواند در بهبوحه ی تبلیغات آزاردهنده دیگر، راه حل موثری باشد.هم برای شما و هم مخاطبان شما که به دنبال افزایش دانش و اطلاعات خود هستند.
اگر بخواهیم خلاصه کنیم بازاریابی ویا تبلیغات محتوایی یعنی( ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به مخاطبان و در نهایت تبلیغی بسیار کوتاه و مختصر درمورد محصولات شما و یا حتی گاهی اشاره ای گذرا .برای تامین محتوای کاربردی درباره محصول یا خدمات و کسب و کار خود می توانید با ما مشورت کنید و تولید محتوای مناسب خودرا به ما بسپارید. تا درارتباطی دوسویه، مستمرومفید با مخاطبان خود قرار بگیرید و ضمن اطلاع رسانی به کاربران، خودرا بیش از پیش بعنوان یک منبع اطلاعاتی و کارآمد مطرح نمایید و در نهایت مشتریان و فروش خودرا افزایش دهید.


بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو


جستجو کردن در اینترنت، امروزه سریعترین و کاربردی ترین روش برای یادگیری، کسب اطلاعات، انتخاب محصول و حتی خرید نهایی توسط کاربران است. به طورمتوسط درهر صنف کاری روزانه بیش از 100 هزار نفردر حال جستجوی کالا و خدمات در گوگل هستند و اگرهنوز برای سئو سایت خود اقدام نکرده اید، باید بدانید که رقیبان شما در حال پاسخگویی به این حجم از مشتریان هستند.
با استفاده از ابزارهای سئو می توانید درراس این جستجوها قراربگیرید واولین انتخاب مشتریان باشید. در کنارما، با تبلیغات هوشمندانه در گوگل و بهره مندی از آخرین متدها در این زمینه، برای کاربران به یک ستاره بدل شوید و در آسمان صنف خود بدرخشید.قبل از پرداختن به سئو شما نیاز به یک سایت خوب و قابل قبول دارید. اما سایتی که خوب طراحی شده باشد مثل فروشگاهی با ویترین مناسب است که در یک خیابان فرعی واقع شده.اگر می خواهید مشتریان بیشتری بدست آورید باید فروشگاه خودرا به یک خیابان اصلی و پر رفت و آمد منتقل کنید که سئو اینکار را برای شما خواهد کرد.
ما مفتخریم اولین سایتی هستیم که خدمات ویژه ای را درزمینه ی سئو به مدیران شاغل ارائه می دهیم. خیلی ساده می توانید با مراجعه به سایت googlefirst.com و واردکردن سایت و صنف خود،براحتی می توانید سایت خود را آنالیزکنید. گوگل فرست در کسری از ثانیه، آمار دقیقی از تعداد جستجوهایی که کاربران در اینترنت درباره صنف شما انجام می دهند به شما ارائه خواهد داد.همچنین تمام کلمات مرتبط با صنف شما بهمراه تعداد بازدید هرکدام را نمایش می دهد و در آخر برای سئو و بهینه سازی سایت شما تخمین هزینه خواهد کرد. ابزاری پیشرفته، سریع و کاربردی و البته رایگان برای تحلیل وبسایت شما.


توسعه شبکه های اجتماعی


دردنیای امروزشبکه های اجتماعی یکی ازموثرترین و پربازدید ترین ابزارها و رسانه هایست که می توان بوسیله ی آنها خدمات و محصولات مختلف را به نمایش گذارد و به مصرف کنندگان معرفی نمود. با راه اندازی و توسعه ی اصولی و هدفمند این شبکه ها برای کسب و کارها براحتی می توان در کانون توجه کاربران قرار گرفت و از مزایای آن بهره مند شد.
نقطه قوت این شبکه ها رایگان بودن استفاده از آنها و پر مخاطب بودنشان و همچنین هزینه ی پایین تبلیغات در آنهاست.خدمات ما در توسعه و افزایش فروش از طریق شبکه های اجتماعی به سرعت می تواند نام محصول و برند تجاری شمارا مورد توجه قرار دهد و به بیشتر دیده شدن محصولات شما کمک شایانی کند.
بخشی از این خدمات در شبکه های اجتماعی عبارتند از: - اینستاگرام(افزایش فالوور و لایک) - تلگرام(افزایش عضو کانال ها) - یوتیوب(افزایش مشاهده ویدئوها، لایک ویدئو یوتیوب، شیر کردن ویدئوها) - توییتر (افزایش فالوور، خرید ری توییت retweet) - فیس بوک(افزایش friend های فیسبوک، افزایش لایک پیج و لایک عکس های پست شده) - گوگل پلاس(افزایش فالوور، افزایش لایک پست ها، share کردن پست ها)


تبلیغات در فضای آنلاین


امروزه فضای آنلاین و استفاده از اینترنت با گسترش و فراگیر شدن به بخش عمده ای از زندگی و کسب و کار تبدیل شده. تا آنجا که بیشتر فعالیت های مالی از قبیل خرید، فروش، انتخاب محصول و شناخت بازارهای مختلف از طریق فضای اینترنت و فعالیت های آنلاین انجام می شود.
در نتیجه تبلیغات در این فضای نامحدود نقش بسیار پررنگی در معرفی محصول و افزایش فروش خواهد داشت. به همین جهت امروزه می بینیم که اکثر شرکت ها و کسب و کارها رو به تبلیغات آنلاین آورده و درحال معرفی محصول و خدمات خود به این روش هستند.
روش های تبلیغاتی در این زمینه متعدد اند ولی در اینجا تنها به توضیحی در مورد بنرهای تبلیغاتی در سایت ها، تبلیغات بین بازی های موبایلی و نرم افزارهای موبایلی( mobile application ) خواهیم پرداخت.
بنرهای تبلیغاتی: حتما تا به حال دیده اید که در هر وبسایتی، فضایی به تبلیغات محصول و خدمات مختلف اختصاص داده می شود.این فضا ها محل قرار دادن بنرهای تبلیغاتی است.داشتن یک بنر تبلیغاتی در یک سایت پربازدید و یا سایتی مرتبط با کسب و کار شما، می تواند درست مثل داشتن بیلبورد در خیابان های پر رفت و آمد تاثیرگذار و سودآور باشد.استفاده از این روش نیازمند دانستن تکنیک ها و ریزه کاری هائیست که اگر رعایتشان کنید می تواند برای شما مشتریان فراوانی را بهمراه داشته باشد.
مثلا گاهی می توانید به جای صرف هزینه های گزاف در سایت های پرترافیک و نامرتبط، با نصب بنر خود در سایت های کم ترافیک تر و مرتبط با کسب و کارتان نتیجه بهتری بگیرید. طراحی بنرها خیلی اهمیت دارد.توجه کنید که از متن و عکس بهمراه هم استفاده شود به گونه ای که فرد را حتما به کلیک کردن ترغیب کند و ....دانش پرداز با داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه بهترین و نافذترین نوع تبلیغات بنری را برایتان فراهم خواهد آورد.
بطور کلی هدف از انجام تبلیغات بنری مواردی از قبیل: - افزایش تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شما - برندینگ - معرفی محصولات و خدمات - بالابردن فروش در بازه های زمانی مختلف( کوتاه مدت/بلندمدت) - جمع آوری ایمیل کاربران بمنظور انجام بازاریابی ایمیلی( ایمیل مارکتینگ) تبلیغات موجود در بازی های موبایل و اپلیکیشن ها نیز از جمله روش هائیست که امروزه شرکت های متعددی به آن روی آورده و در حال استفاده از نتایج آن هستند. این روش به شما این امکان را می دهد تا وقتی که کاربر در حال استفاده از برنامه خود و یا بازی مورد علاقه ش است، بصورت گذرا و تاثیرگذار محصول و خدمات خودرا عرضه کرده و در ذهن مخاطب نقطه توجه ای ایجاد نمائید.
این نوع تبلیغات نیز اگر تیزهوشانه انتخاب شوند می توانند به خوبی محصول یا خدمات شمارا معرفی نموده و به افزایش مراجعان شما منتهی شوند چرا که اپلیکیشن ها و بازی های موبایل امروزه پرطرفدارند و کاربردهای فراوان تبلیغاتی دارند.همین پربازدید بودنشان انها را به منبع مناسبی برای معرفی محصول و خدمات تبدیل می کند.


ایمیل و اس ام اس مارکتینگ


اس ام اس مارکتینگ


در دنیای تبلیغات بازاریابی از طریق سرویس های پیام کوتاه از شیوه های تاثیرگذار و پرکاربرد در زمینه ی اطلاع رسانی به مخاطبان گروهی است. اس ام اس های تبلیغاتی امروزه از رایج ترین و همچنین ارزان قیمت ترین روشهای تبلیغاتی به حساب می آیند و با این وجود بازخورد مطلوب و مناسبی دارند.
با این روش تبلیغاتی می توانید بصورت مداوم و در فواصل زمانی مختلف با مخاطبین و مشتریان خود متصل مانده و ارتباط خودرا حفظ کنید و همگان را از آخرین تغییرات قیمت و خدمات مطلع کنید.
خدمات دانش پرداز مهر در این زمینه عبارتند از: - ارائه مشاوره در زمینه ی ارسال پیامک های تبلیغاتی به گروه های خاص - امکان ارسال پیامک بصورت تکی و گروهی - امکان تعریف شماره های سفارشی برای ارسال پیامک از سوی مشتریان - امکان ارسال پیامک های هوشمند یا زمانبندی شده - تهیه گزارش از پیامک های ارسال شده و دریافتی - امکان انتقال پیامک های دریافت شده به موبایل و یا ایمیل مشتریان

ایمیل مارکتینگ


این روش تبلیغاتی نیز همچون اس ام اس مارکتینگ از جمله روشهای رایج و موثر در بازاریابی اینترنتی است.با وجود ایمیل های اسپم این روش همچنان قدرت خودرا حفظ کرده و بصورت مداوم در کسب و کار های مختلف در جریان است.در ایمیل مارکتینگ شما با هدف افزایش تعداد مشتریان و ارتقاء فروش خود،ایمیل های تکی و یا دسته جمعی را که حاوی اطلاعات مفیدی در مورد محصول و یا خدمات شما هستند را ارسال می نمائید.
این کار منجر به افزایش ارتباط موثر شما با مشتریان فعلی و پیشین خواهد گردید. همچنین باعث اضافه شدن مشتریان جدیدی به مجموعه شما خواهد گردید.با توجه به این آمار که در حال حاضر 50 درصدهمه ی کاربران اینترنتی، ایمیل های خودرا چک میکنند، این روش تا حد زیادی مقرون به صرفه و دارای بازخورد خواهد بود.
برای تاثیرگذاری هرچه بیشتراین روش می بایست به شکل و ظاهر ایمیل های ارسالی( رنگ بندی، چارچوب و قالب ایمیل، محتوای کاربردی و مفید، زمان مناسب برای ارسال ایمیل ها و همچنین ایجاد انگیزش در کاربران ) توجه بسیار نمود.


کمپین 360 درجه


این نوع تبلیغات که هم بصورت آنلاین و هم به صورت آفلاین انجام می شود درحقیقت به معنای استفاده ازهمه ی رسانه ها و ابزار تبلیغاتی وارتباطی است.این روش منجر می شود تا بیشترین دسترسی را به مخاطبان خود داشته باشید و یکپارچگی تبلیغات شما حفظ گردد.در این روش رساندن پیام تبلیغاتی محصول شما در همه ی رسانه ها بصورت همزمان و به موازات هم انجام می شود، در نتیجه رسیدن پیام تبلیغاتی شما به درصد بالایی از مخاطبان تضمین خواهد شد.
منظور از اجرای کمپین 360 درجه، تمام بسترها و روشهائیست که به تناسب شغل و محصول خود می توانید از آنها استفاده کنید.این روشها و بستر ها شامل موارد زیادی است.از قبیل: تبلیغات ویدئویی در تلویزیون و سایت های مختلف، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، بنر یا بیلبورد های شهری، ایمیل و اس ام اس مارکتینگ، تبلیغات رادیوئی، موبایل اپلیکیشن ها، تبلیغات ویروسی، تبلیغات در وبسایت ها، تبلیغات چاپی و.... تصور کنید که در مسیرخود از محل کار به منزلتان متوجه بیلبوردهای تبلیغاتی یک محصول در خیابان ها می شوید.
در ادامه وقتی سوار مترو می شوید تبلیغات آن محصول در سالن منتهی به سکوی قطار دیده می شود. به منزل میرسید و لای درب ورودی کاتالوگ و بروشورهمان محصول دیده می شود. در نهایت شب هنگام وقتی در حال استراحت جلوی تلویزیون هستید تبلیغات آن محصول را از شبکه های مختلف خواهید دید.حال به این حجم از تبلیغات، تبلیغات سایتی، اپلیکیشن های موبایلی و تیزرهای رادیویی را نیز اضافه کنید. این دقیقا مصداق تبلیغات 360 درجه می باشد.
این روش تبلیغاتی شامل یک سیکل کامل خرید( مراحل یافتن محصول-تصمیم به خرید-مراجعه به فروشگاه-خرید مجدد)می باشد.که در طول این مسیر برند یا محصول مورد نظر دائما به شیوه های مختلف به چشم مصرف کننده خواهد خورد، تا کشش و شوق خرید محصول را در ذهن مخاطب بوجود آورد.به خاطر داشتهباشید که پیش از شروع کمپین 360 درجه خود، بایستی تصویرروشنی از نظرات مشتریان و کاربران خود نسبت به محصولتان داشته باشید.برای این منظور بهترین راه، بررسی صفحات شما در فضای آنلاین و شبکه های اجتماعی است.