پیشنهاد بهترین پکیج تبلیغاتی متناسب با بودجه شما

با توجه به گستردگی دنیای تبلیغات آنلاین (فعالیت در شبکه های اجتماعی، سایت، سئو، ادورز، تیزرهای تبلیغاتی وانیمیشن، اپ موبایل، تبلیغات SMS و ...)، ممکن است انتخاب بسته متناسب با بودجه و شرایط شما، کار دشواری باشد. و نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد.
تنها با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما به صورت رایگان در اسرع وقت، بهترین بسته تبلیغاتی متناسب با هزینه و زمان و با بیشترین بازخورد ممکن را به شما پیشنهاد کنند.
با توجه به اینکه بررسی کامل و دقیق، بر مبنای اطلاعات هرچه بیشتر و کامل تر مشتریان محترم می باشد، خواهشمندیم فرم زیر به صورت کامل پر نمائید.
 
 
 
حیطه کاری
بودجه
آیا سایت دارید: بلهخیر
سایت
توضیحات در صورت لزوم

از این طریق می توانید بهترین پکیج تبلیغاتی خود را تحویل بگیرید.

 

با ما بیشتر آشنا شوید

اصطلاحات کاربردی دیجیتال مارکتینگ برای مدیران و صاحبان مشاغل

در مکالمات خود با شرکت های دیجیتال مارکتینگ، ممکن است با اصطلاحاتی روبرو شوید که برای شما ناآشناست ومنجر به درک ناقص مطالب شود .
در این قسمت با چند اصطلاح رایج این حوزه از قبیل B2B ، بک لینک ، بازاریابی ویروسی و.. که دانستن آن برای مدیران و صاحبان مشاغل لازم و ضروری است آشنا می شوید.


ورود به صفحه اصطلاحات
 

کمپین 360 درجه

این نوع تبلیغات که هم بصورت آنلاین و هم به صورت آفلاین انجام می شود درحقیقت به معنای استفاده ازهمه ی رسانه ها و ابزار تبلیغاتی وارتباطی است.این روش منجر می شود تا بیشترین دسترسی را به مخاطبان خود داشته باشید و یکپارچگی تبلیغات شما حفظ گردد.در این روش رساندن پیام تبلیغاتی محصول شما در همه ی رسانه ها بصورت همزمان و به موازات هم انجام می شود، در نتیجه رسیدن پیام تبلیغاتی شما به درصد بالایی از مخاطبان تضمین خواهد شد.


منظور از اجرای کمپین 360 درجه، تمام بسترها و روشهائیست که به تناسب شغل و محصول خود می توانید از آنها استفاده کنید.این روشها و بستر ها شامل موارد زیادی است.از قبیل: تبلیغات ویدئویی در تلویزیون و سایت های مختلف، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، بنر یا بیلبورد های شهری، ایمیل و اس ام اس مارکتینگ، تبلیغات رادیوئی، موبایل اپلیکیشن ها، تبلیغات ویروسی، تبلیغات در وبسایت ها، تبلیغات چاپی و.... تصور کنید که در مسیرخود از محل کار به منزلتان متوجه بیلبوردهای تبلیغاتی یک محصول در خیابان ها می شوید.
در ادامه وقتی سوار مترو می شوید تبلیغات آن محصول در سالن منتهی به سکوی قطار دیده می شود. به منزل میرسید و لای درب ورودی کاتالوگ و بروشورهمان محصول دیده می شود. در نهایت شب هنگام وقتی در حال استراحت جلوی تلویزیون هستید تبلیغات آن محصول را از شبکه های مختلف خواهید دید.حال به این حجم از تبلیغات، تبلیغات سایتی، اپلیکیشن های موبایلی و تیزرهای رادیویی را نیز اضافه کنید. این دقیقا مصداق تبلیغات 360 درجه می باشد.

این روش تبلیغاتی شامل یک سیکل کامل خرید( مراحل یافتن محصول-تصمیم به خرید-مراجعه به فروشگاه-خرید مجدد)می باشد.که در طول این مسیر برند یا محصول مورد نظر دائما به شیوه های مختلف به چشم مصرف کننده خواهد خورد، تا کشش و شوق خرید محصول را در ذهن مخاطب بوجود آورد.به خاطر داشتهباشید که پیش از شروع کمپین 360 درجه خود، بایستی تصویرروشنی از نظرات مشتریان و کاربران خود نسبت به محصولتان داشته باشید.برای این منظور بهترین راه، بررسی صفحات شما در فضای آنلاین و شبکه های اجتماعی است.

 

ما آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما هستیم . لطفا تماس بگیرید
22915155 21 (0) 98+


نشانی دفتر مرکزی: تهران بلوار میرداماد کوچه نسا کوچه پیرزاده پلاک 21